Час жити краще!
Європейський вклад в українську справу


ЄБРР нагородив КРЕДОБАНК


27 Травня 2008



   

  17 травня 2008 року у рамках щорічної зустрічі учасників Європейського банку реконструкції та розвитку ВАТ «КРЕДОБАНК» отримав нагороду як найактивніший банк із фінансування імпорту малих та середніх підприємств
у рамках програми ЄБРР зі сприяння фінансування торгівлі.

  

   Серед українських банків найбільш активними учасниками програми ЄБРР також визнано   «Укрексімбанк» за фінансування експорту та «Райффайзенбанк Аваль» за фінансування імпорту.

  

   Довідка: 
   Програма ЄБРР спрямована на стимулювання зовнішньої торгівлі країн Центральної та Східної Європи. У 19 країнах її учасниками є понад 750 банків. Загальна сума трансакцій становить 3,48 млрд. євро. Лише у 2007 році в рамках програми здійснено майже тисячу трансакцій на загальну суму 781 млн. євро. В основному вони стосувались промислових товарів, спортивного та домашнього обладнання, машин і запчастини.




http://www.kredobank.com.ua/news/8383.html