Головна  |  Про банк  |  Група PKO BP  | Група капіталу PKO BP

Група капіталу PKO BP


Групу Капіталу PKO BP утворюють Банк PKO BP SA та пов’язані з ним компанії, котрі доповнюють його продуктову пропозицію та одночасно реалізують бізнес-цілі.
 

Група Капіталу PKO BP належить до найбільших фінансових установ в Польщі, а також є однією з провідних фінансових груп Центрально-Східної Європи. Ми є безперечним лідером польського банківського сектора як з точки зору масштабу діяльності, власного капіталу, активів, кількості клієнтів, так і поширеності мережі дистрибуції.


Компанії, що входять до складу Групи PKO BP представляють собою своєрідні продуктові фабрики. Їх структура систематично і послідовно розвивається, завдяки чому наші клієнти можуть скористатися повним спектром сучасних додаткових фінансових рішень: від банківських і брокерських продуктів, через спеціалізовані фінансові послуги у сфері лізингу, факторингу, інвестиційних фондів, пенсійних фондів та страхування життя, до підтримки фірми у веденні їх діяльності. З березня 2015 року в рамках нашої Групи діє також Bank Hipoteczny. Група Капіталу PKO BP провадить також діяльність на території України (через дочірні компанії: KREDOBANK SA, „Inter-Risk Ukraina” Товариство з додатковою відповідальністю, Фінансова Компанія ТОВ "Приватні Інвестиції", Фінансова Компанія ТОВ "Ідея Капітал") та Швеції (PKO Finance AB i PKO Leasing Sverige AB)


PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A є компанією, що належить до Групи Капіталу PKO і працює під брендом PKO Страхування. Компанія пропонує широкий асортимент захисних та ощадно-інвестиційних продуктів на життя . Комплексні страхування життя, пропоновані PKO Страхування забезпечують широкий спектр захисту, а також можливість вибору частоти сплати внесків та їх розмір. Страховик захищає життя і здоров'я своїх Клієнтів, а страхування є пристосоване до потреб Клієнтів, призначене як для молодих людей, сімей так і людей в зрілому віці.


PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (PKO TFI) управляє фінансовими коштами від імені майже півмільйона клієнтів. Компанія має в своєму асортименті більше двадцяти видів фондів та інвестиційних програм. Вони відрізняються рівнем ризику і, іноді, інвестування, завдяки яким кожний клієнт може вибрати портфель, який найбільш відповідає його потребам. Пропозиція PKO TFI є легко доступна через широку дистриб'юторську мережу по всій Польщі - в більшості підрозділів PKO Banku Polskiego, а також в пунктах обслуговування клієнтів Маклерського Дому PKO Banku Polskiego.


PKO Leasing Spółka Akcyjna - це компанія універсального характеру, що пропонує всі види лізингу. На фінансовому ринку працює з 1999 року і є в тісному авангарді лізингових компаній. Протягом останніх років PKO Leasing володів 7,1% частки на ринку лізингу, що просунуло компанію на третє місце серед лізингових компаній в країні. 
 

Детальніше про Групу Капіталу PKO BP можна ознайомитись на інтернет-сторінці PKO BP SA.

Детальніше про деяких членів Групи Капіталу можна ознайомитись тут:

 

o Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A.

PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
o PKO Leasing SA 
o PKO Bank Hipoteczny
o PKO BP Faktoring S.A.
o KREDOBANK S.A.
o Inter-Risk Ukraina 
o Qualia Development
o PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
o PKO BP BANKOWY PTE

o Centrum Haffnera Sp. z o.o. 
o PKO BP Finat sp. z o.o.
o PKO Finance AB


КОНТАКТИ

Контакт-центр 0 800 500 8 50 (безкоштовно по Україні)
+38 032 297 64 70 - з-за кордону

КУРСИ ВАЛЮТ

Валюта Купівля  /  Продаж Курс НБУ
USD 2775.0000  /  2805.0000 2786.7006
EUR 3135.0000  /  3200.0000 3168.7573
PLN 710.0000  /  775.0000 738.2079
RUB --  /  -- 42.0600
станом на: 14.12.2018 детальніше
 

Курси банківських металів

Facebook Link  Twitter Link  Google+ Link