Головна  |  Про банк  |  Історія та сьогодення  | Історія

Історія та сьогодення

Історія


ПАТ "КРЕДОБАНК" створено у Львові та зареєстровано у Державному банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. У Національному Банку України Банк перереєстровано 14 жовтня 1991 року. До 2002 року Банк був відомий як АТ "Західно-Український Комерційний Банк", а з липня 2003 р. до 1.03.2006 р. – АТ "Кредит Банк (Україна)".
 

21 лютого 1991 р. - банк став акціонерним товариством відкритого типу АТ "Західно-Український Комерційний Банк". 
30 березня 1992 р. - отримав ліцензію НБУ на здійснення операцій з іноземною валютою. 
З грудня 1992 р. - банк – член Української міжбанківської валютної біржі. 
1995 рік – відкрито представництво АТ "ЗУКБ" у м. Любліні (Польща). 
1997 рік – укладено домовленість про партнерство з польським Kredyt Bank S.A. 
1998 рік – розпочато роботу у міжнародній банківській телекомунікаційній системі S.W.І.F.T. 
20 лютого 1998 р. – збори акціонерів прийняли рішення про перетворення АТ "ЗУКБ" у банк з іноземним капіталом.


1999


Січень – у результаті ХІІ емісії Kredyt Bank S.A., Банківський інвестиційний фонд та Банківський торговий дім (всі - Польща) – придбали 46,54% акцій АТ "ЗУКБ". 
Грудень – в НБУ зареєстровано підсумки ХІІІ емісії акцій АТ "ЗУКБ", у результаті якої статутний фонд банку збільшився на 9 млн. євро і склав 56 036 693,16 грн., або 11,932 млн. євро (приріст на 308%).


2000


З вересня – АТ "ЗУКБ" отримав членство у міжнародній платіжній системі Europay Іnternatіonal S.A. З травня 2001 р. розпочав емісію власних платіжних карток EuroCard/MasterCard та Cіrrus/Maestro. 
28 грудня – за результатами ХІV емісії акцій статутний фонд збільшився до 75086669,16 грн., у тому числі за рахунок акціонерів-нерезидентів у сумі 67765100,33 гривні.

 

2001


Лютий – банк нагороджено дипломом "Кращий інвестиційний менеджмент" у регіональному рейтингу "Інвестор року-2000", а в липні цього ж року – відзнакою "Галицька перспектива" у конкурсі "Обличчя міста". 
17 серпня – позачергові збори акціонерів прийняли рішення про зміну назви на Акціонерне товариство "Кредит Банк (Україна)". 
16 вересня – банк нагороджено дипломом "Банк року" у номінації "Кращий банк-2001" серед банків Львова за сумлінну працю на благо міста. 
26 жовтня – за результатами XV емісії акцій збільшено статутний капітал банку до суми 143 549 469,16 грн.

 

2002

 
Січень – АТ "Кредит Банк (Україна)" зараховано Національним Банком України до групи "великих банків". 
Лютий – банк отримав асоційоване членство у міжнародній платіжній системі Vіsa Іnt. 
Березень – банк вдруге став переможцем регіонального конкурсу "Інвестор року-2001". 
3 квітня – НБУ зареєстрував зміни до статуту АТ "ЗУКБ" у зв'язку із збільшенням статутного капіталу банку до 143 549 469, 16 грн. та зміною назви банку на АТ "Кредит Банк (Україна)". 
2 серпня – АТ "Кредит Банк (Україна)" став переможцем у конкурсі на комплексне банківське обслуговування Державного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. 
5 серпня – відкрито Рівненську філію АТ "Кредит Банк (Україна)" – сімнадцяту у системі банку. 
19 серпня – відкрито Другу Львівську філію АТ "Кредит Банк (Україна)".

 

2003

 
  З метою посилення власних позицій на польському ринку Kredyt Bank S.A. (Польща) – основний інвестор банку за згодою з портфельним інвестором – Європейським банком реконструкції та розвитку розпочав процес тендерного продажу власної частки у статутному капіталі АТ "Кредит Банк (Україна)". Придбанням акцій банку зацікавились більш десяти найбільших іноземних та національних банків і промислових груп. 

Січень – У Львівській опері відбулося урочисте вшанування суспільних лідерів та провідних фірм Галичини. У номінації "Кращий банк" за визначні досягнення та звеличення Галичини було відзначено АТ "Кредит Банк (Україна)" і вручено бронзову статуетку "Галичина" з дипломом "Галицький лицар-2002". 
Березень – АТ "Кредит Банк (Україна)" третій рік підряд став переможцем регіонального конкурсу "Інвестор року-2002" у номінації "Інвестор року: фінансово-кредитна сфера" за активну інвестиційну діяльність на території Львівської області, значний вклад в її економіку, створення нових робочих місць, реалізацію конкурентноздатних банківських продуктів та послуг, впровадження сучасних технологій, чесність у бізнесі та за плідне співробітництво з місцевими підприємствами". Колектив Кредит Банку (Україна) був нагороджений почесним дипломом Президії Торгово-промислової палати України за активну участь у зовнішньоекономічній діяльності, внесок у розбудову ТПП України та з нагоди її створення. 
Березень – АТ "Кредит Банк (Україна)" розпочав емісію платіжних карток для розрахунків у мережі Іnternet і впровадив для своїх клієнтів новий картковий продукт – Vіrtual Kredyt Bank (Ukraіne). 
Травень – Українське рейтингове агентство "SlavRatіng" присвоїло кредитний рейтинг облігаціям АТ "Кредит Банк (Україна)" на рівні ВВВ (середній/низький ризик). Вказана рейтингова оцінка (ВВВ) є найвищою серед рейтингових оцінок, присвоєних вітчизняним. 
Липень – при АТ "Кредит Банк (Україна)" розпочав роботу Центр сприяння залученню іноземних інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу. 
Вересень – Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву обрав АТ "Кредит Банк (Україна)" для реалізації своєї другої програми кредитування купівлі житла молодими родинами – часткової компенсації відсотків за житловими кредитами для молодих сімей. 
Вересень – Кредит Банк (Україна) і Фірма TіetoEnator (Швеція-Фінляндія) – провідний європейський постачальник інформаційних технологій для банківського та фінансового сектора, уклали договір про впровадження в банку платіжної карткової системи Transmaster™. 
Жовтень – АТ "Кредит Банк (Україна)" вручено ДИПЛОМ ІІ ступеня за кращий річний звіт 2002 року серед фінансових установ у номінації "Суттєвість та повнота розкриття інформації". 
Грудень – Кредит Банк (Україна) вперше у вітчизняній банківській практиці запровадив довгострокову (терміном до 20 років) взаємовигідну співпрацю між банком і клієнтом – депозит "РАНТЬЄ".

 

2004


8 квітня – підписано Догововір продажу акцій АТ "Кредит банк (Україна)" між PKO BP SA (Польща) і Kredyt Bank S.A. (Польща). 
25 червня – банк визнано найефективнішою інвестицією у банківський сектор України (за останні 5 років) у рамках VІІ Економічного форуму "Україна-Польща" (м. Ялта, АРК). 
26 серпня – відбувся продаж 66,65% відсотків акцій АТ "Кредит Банк (Україна)" і новим стратегічним інвестором українського банку став найбільший польський банк – PKO BP SA. 
Вересень – відбулися позачергові загальні збори акціонерів АТ "Кредит Банк (Україна)". Новим Головою Спостережної Ради став Яцек Обленковскі, а Головою Ревізійної комісії – Габрієль Глусек. 
Вересень – Оргкомітет конкурсу "Обличчя міста 2004" визнав переможцем головної номінації конкурсу – АТ "Кредит Банк (Україна)".

 

2005


Січень – Голова Правління банку Степан Кубів посів 10 місце серед 30 найкращих топ-менеджерів банківського сектору України, згідно рейтингу "ТОП-100. Кращі топ-менеджери України", проведеного економічним тижневиком "ІнвестГазета". 
1 лютого – згідно публікації в "Українській Інвестиційній Газеті" АТ "Кредит Банк (Україна)" посів 9-те місце в рейтингу банків-андеррайтерів ринкових випусків корпоративних облігацій в 2004 році. 
16 лютого – Президент України Віктор Ющенко нагородив Голову Правління банку Степана Кубіва за вагомий внесок у побудові демократичного суспільства державною нагородою – орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. 
Березень – Голову Правління банку визнано найуспішнішим топ-менеджером української економіки та відзначено Дипломом "Професійне визнання-2005" у рамках рейтингу всеукраїнського проекту "Гвардія керівників", проведеного Видавничим домом "Галицькі контракти" і "Українською рейтинговою агенцією". 
16 червня – регіональний благодійний фонд імені Короля Данила нагородив Голову Правління АТ "Кредит Банк (Україна)" Степана Кубіва нагрудним знаком "Орден ІІІ ступеня імені Короля Данила". 
30 червня – Спікер українського парламенту Володимир Литвин вручив Голові Правління АТ "Кредит Банк (Україна)" Степану Кубіву грамоту Верховної Ради України за вагомий внесок у становлення національної банківської системи, залучення іноземних інвестицій, розвиток національної системи масових електронних платежів та високий особистий професіоналізм. 
29 вересня – у Кредит Банку (Україна) відкрито філію кафедри банківської справи та страхового бізнесу Львівського національного університету ім. І. Франка. 
30 вересня – АТ "Кредит Банк (Україна)" збільшив регуляторний капітал на 35,4 млн. гривень. 
7 жовтня – відбулася урочиста презентація нового приміщення Першої Львівської філії АТ "Кредит Банк (Україна)" в історичному центрі Львова.

 

2006


27 січня – Національний банк України надав ліцензію та дозвіл на здійснення операцій для ПАТ "КРЕДОБАНК" у зв'язку із зміною назви банку. 
1 березня – банк офіційно змінив назву на ПАТ "КРЕДОБАНК". 
9 березня – збори акціонерів ПАТ "КРЕДОБАНК" прийняли рішення про збільшення статутного фонду банку на 75,75 млн. грн. 
1 травня – зміна назви відбулась по всій системі банку. 
23 травня – на загальних зборах акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК» збільшив статутний капітал до 219,299 млн. гривень за рахунок додаткової емісії простих іменних акцій на суму 75,75 млн. гривень. 
23 червня - авторитетним міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's присвоєно публічні кредитні рейтинги контрагента ПАТ «КРЕДОБАНК», а саме: довгостроковий кредитний рейтинг контрагента за міжнародною шкалою – "B", прогноз – "Стабільний", короткостроковий кредитний рейтинг контрагента за міжнародною шкалою – "C", рейтинг контрагента за українською шкалою – "uaBBB". 
20 липня - міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's повідомило про підвищення короткострокового кредитного рейтингу ПАТ «КРЕДОБАНК» за міжнародною шкалою – з «С» до «В». 
14 серпня - Національним банком України зареєстровано нову редакцію статуту банку та збільшення статутного капіталу банку до 219 299 469,16 грн. 
16 серпня - між найбільшим банком Польщі РКО ВР SА та українським ПАТ «КРЕДОБАНК» підписано кредитний договори про надання останньому іпотечної кредитної лінії у сумі 5 млн. доларів США терміном дії до 15 серпня 2016 року та автомобільної кредитної лінії у сумі 10 млн. доларів США терміном дії до 15 серпня 2013 року. 
22-26 серпня – під час Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2006 року» та Міжнародного інвестиційного форуму «Енергія зростання» проекти ПАТ «КРЕДОБАНК» («Послуги Центру сприяння залученню інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу», «Послуги Єдиного офісу обслуговування інвесторів» і «Послуги фінансово-інвестиційного супермаркету») визнано кращим вітчизняним товаром 2006 року. 
6-9 вересня - ПАТ «КРЕДОБАНК» став єдиним українським банком, який був представлений на XIV Економічному форумі «Криниця-2006», що відбувся у м. Криниця Гурська (Республіка Польща). 
15 вересня - ПАТ «КРЕДОБАНК» у номінації «Європейський рівень послуг» нагороджений спеціальною відзнакою конкурсу «Обличчя міста-2006», який традиційно проводить Львівська торгово-промислова палата та Львівська міська рада. 
4-6 жовтня - КРЕДОБАНК взяв участь у VI Міжнародному економічному форумі та ярмарку інвестицій і нерухомості «Україна-ЄС», що проходив у Львові. Банк став організатором унікального фінансово-інвестиційного центру. 
9 жовтня – КРЕДОБАНК відкрив свій 100-й структурний підрозділ, який знаходиться у Донецькій області. 
10 листопада - Президент Республіки Польща Лєх Качинські нагородив Голову Правління ПАТ «КРЕДОБАНК» Степана Кубіва Золотим Хрестом («Order Zaslugi Rzeczypospolitej Polskiej»). 
23 листопада – ПАТ «КРЕДОБАНК» запровадив систему дистанційного управління KredoDirect. 
24 листопада – відбулися позачергові збори акціонерів, на яких затверджено нову редакцію статуту банку, а також новий склад Ревізійної Комісії та Спостережної Ради на чолі зі Здіславом Сокалем.

 

2007

 

12 січня - на засіданнях Спостережної Ради та Правління ПАТ «КРЕДОБАНК» прийняті рішення про скликання позачергових зборів акціонерів стосовно збільшення капіталу банку на 176 750 000 грн. і доведення його до 396 049 469,16 гривень. 
23 березня - Національний банк України зареєстрував Запорізьку філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 
31 березня - Центр сприяння залучення інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу ПАТ «КРЕДОБАНК» став переможцем акції «Галицький лицар-2006» у номінації «Фірма року у галузі консалтингу та інвестування». 
20 квітня - PKO BP SA підписав договір з ЄБРР про купівлю акцій ПАТ "КРЕДОБАНК", що на сьогодні складають 28,2486% статутного капіталу банку. 
25 квітня - Львівська торгово-промислова палата визнала кращим закордонним інвестором року PKO BP SA, за діяльність ПАТ "КРЕДОБАНК". 
7 травня - на чергових зборах ПАТ "КРЕДОБАНК" прийнято рішення щодо збільшення статутного капіталу банку на 176 750 000 гривень та оголошено сімнадцяту емісію акцій банку. Також оновлено склад Спостережної Ради банку на чолі з Альдоною Войтчак. 
15 травня – Хмельницька філія ПАТ «КРЕДОБАНК» отримала знак «Довіра споживача». 
5 червня - зареєстровано Вінницьку філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 
14 червня – зареєстровано Чернівецьку філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 
Липень - міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підтвердило рейтинги ПАТ "КРЕДОБАНК", присвоєні у 2006 році. 
26 липня - виконана угода щодо купівлі PKO BP SA 28,25% акцій ПАТ "КРЕДОБАНК" у Європейського Банку Реконструкції і Розвитку. 
10 серпня – ПАТ «КРЕДОБАНК» отримав дозвіл від Національного банку України на здійснення операцій з банківськими металами на валютному ринку України. 
22-25 серпня – під час ІІІ Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2007 року» Послуги Центру сприяння залученню інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу визнано кращим вітчизняним товаром 2007 року. 
31 серпня - Національний банк України затвердив зміни та доповнення до статуту ПАТ «КРЕДОБАНК» у зв’язку із збільшенням статутного капіталу. 
4 грудня - КРЕДОБАНК отримав третє місце у номінації «Найнадійніший банк року» конкурсу «MasterCard Банк року 2007». 
5 грудня - згідно дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s банк зайняв третє місце серед банків України щодо інформаційної прозорості. 
19 грудня - АУБ та аудиторська компанія Deloitte визнали web-сайт КРЕДОБАНКу найкращим серед банків України.

 

2008

 

14 березня – зареєстровано Чернігівську філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 
20 березня - Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Польща Олександр Моцик нагородив ПАТ «КРЕДОБАНК» дипломом за значний внесок у зміцнення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між Україною та Польщею. 
25 березня – зареєстровано Сумську філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 
17 травня - у рамках щорічної зустрічі учасників Європейського банку реконструкції та розвитку ПАТ «КРЕДОБАНК» отримав нагороду як найактивніший банк із фінансування імпорту малих та середніх підприємств у рамках програми ЄБРР зі сприяння фінансування торгівлі. 
1 липня – зареєстровано Кіровоградську філію ПАТ «КРЕДОБАНК». 
5 серпня - міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's повідомило про підвищення кредитних рейтингів контрагента, присвоєних ПАТ «КРЕДОБАНК». Довгостроковий кредитний рейтинг контрагента КРЕДОБАНКу за міжнародною шкалою підвищено з «В» до «B+», одночасно кредитний рейтинг за національною шкалою підвищений з «uaBBB» до «uaА». Короткостроковий кредитний рейтинг контрагента підтверджено на рівні «В». Прогноз зміни рейтингу – «Стабільний». 
11 серпня - ПАТ «КРЕДОБАНК» підписав кредитний договір у сумі 15 млн. доларів США з банком KfW (Kreditanstalt fuer Wiederaufbau/Кредитна установа для відбудови). 
Серпень - банк отримав «Золотий символ» переможця конкурсу, 4 дипломи та 3 медалі, а також статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2008» в номінації «Банківські послуги». 
4 вересня - банк підписав договір субординованої позики з стратегічним інвестором PKO BP SA на суму майже 30 мільйонів гривень. 
18 вересня - відбулися позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК», на яких ухвалено рішення щодо збільшення статутного фонду банку на 130 820 000 грн. 
18 вересня - банк отримав головну відзнаку конкурсу «Обличчя міста-2008». 
Листопад - ПАТ «КРЕДОБАНК» отримав перше місце у номінації «Корпоративний річний звіт» конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2008». 
5 листопада - Комісія Національного банку України надала дозвіл ПАТ «КРЕДОБАНК» на залучення до капіталу банку коштів, отриманих на умовах субординованої позики від стратегічного інвестора РКО ВР SА, у сумі 6 мільйонів доларів США. 
11 листопада - банк зайняв четверте місце у рейтингу інформаційної прозорості від міжнародного агентства Standard&Poor’s та Агентства фінансових ініціатив. 
28 листопада - ПАТ «КРЕДОБАНК» підписав з РКО ВР SA кредитну угоду на суму 90 мільйонів доларів США.

 

2009

 
23 лютого - у Львові відбулися позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК», на яких ухвалено рішення щодо збільшення статутного капіталу банку на 1 024 100 000,00 грн. і оголошено дев’ятнадцяту емісію акцій банку. 
11 березня – рішенням конкурсної комісії по відбору банків при Пенсійному фонді України ПАТ “КРЕДОБАНК” визнано переможцем, з яким буде укладено договір з правом надання послуг по виплаті пенсій та грошової допомоги. 
23 березня - ПАТ "КРЕДОБАНК" впровадив в промислову експлуатацію власний процесинговий центр для обробки операцій по банківських платіжних картках. КРЕДОБАНК став першим банком як у Львові, так і на Західній Україні, що експлуатує власний процесинговий центр. 
15 квітня – за підсумками 2008 року ПАТ “КРЕДОБАНК” присвоєно звання ”Інвестор року” – головну нагороду конкурсу “Інвестор року”, який щорічно проводиться Львівською облдержадміністрацією спільно з Львівською торгово-промисловою палатою. 
24 квітня – відбулися чергові Загальні збори акціонерів ПАТ «КРЕДОБАНК» – Акціонери Банку затвердили результати розміщення акцій додаткової емісії на суму в 1 мільярд 24 мільйони 100 тисяч гривень та звіт про його результати, а також внесли відповідні зміни та доповнення до статуту Банку. В результаті додаткової емісії акцій статутний фонд КРЕДОБАНКу зріс майже втричі – до 1 551 млн. грн. 
4 червня – Національний Банк України зареєстрував збільшення статутного фонду ПАТ «КРЕДОБАНК» до 1 550 969 469,16 гривень. Частка стратегічного акціонера ПАТ «КРЕДОБАНК» - PKO Bаnk Polski S.A. склала 99,5%. 
Липень – Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг КРЕДОБАНКу за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaВВВ» з прогнозом «стабільний». 
3 липня – ПАТ “КРЕДОБАНК” достроково викупив відсоткові іменні облігації серії „В” в сумі 50,75 млн. гривень. Таким чином, ПАТ „КРЕДОБАНК” вчасно та в повному обсязі виконав свої зобов’язання стосовно дострокового викупу облігацій, які були визначені проспектом емісії, виплативши інвесторам номінальну вартість облігацій, а також відсотковий дохід за останній відсотковий період. 
4 серпня – КРЕДОБАНК став переможцем Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2009 року». В номінації «Банківські продукти» було відзначено медалями: депозит КРЕДОБАНКу для юридичних осіб «Аванс» та депозит для фізичних осіб «Тижневий». 
7 серпня – Згідно щоквартального дослідження українських банків за надійністю депозитних внесків видання "Економічна правда" КРЕДОБАНК увійшов у першу десятку надійних банків, посівши 7 місце з сумарним рейтингом «стабільний» серед інших сорока українських банків. 
3 вересня – У м.Львові відбулися Позачергові Загальні збори акціонерів ПАТ “КРЕДОБАНК”. Головними питаннями, що розглядалися були відкликання та вибори до складу Спостережної Ради та Ревізійної комісії Банку. 
6 листопада – КРЕДОБАНК увійшов у трійку переможців конкурсу «Найкраще Корпоративне Медіа України 2009» в номінації «Найкращий корпоративний річний звіт». 
10 листопада – КРЕДОБАНК здійснив дострокове повернення РКО Bank Polski SА останніх 10 млн. доларів з кредитної лінії у 90 млн. доларів, яка була відкрита в листопаді 2008 року терміном на 3 роки. 
20 листопада – КРЕДОБАНК отримав дозвіл від Комісії Національного банку України з питань нагляду і регулювання діяльності банків на врахування субординованого боргу в сумі 20 млн. доларів США до капіталу банку. Кошти на умовах субординованого боргу в сумі 20 млн. доларів США були залучені КРЕДОБАНКом строком на 8 років від його стратегічного акціонера – найбільшого польського банку PKO Bank Polski SA. 
26 листопада – КРЕДОБАНК став переможцем Першого Національного конкурсу «Банк року-2009» за версією журналу «Банкиръ» в номінації «Банк з високим рівнем відкритості та прозорості бізнесу». 
26 листопада - Акціонери КРЕДОБАНКу ухвалили рішення про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства. Відповідно до чинного законодавства України та п.1.2 Статуту Публічне Акціонерне Товариство "КРЕДОБАНК" є правонаступником всіх прав та обов’язків Відкритого Акціонерного Товариства "КРЕДОБАНК". 
Грудень – Конкурсна комісія по відбору банків при Пенсійному фонді України ухвалила рішення продовжити строк дії договору з КРЕДОБАНКом, як уповноваженим банком з права надання послуг по виплаті пенсій та грошової допомоги, до 1 січня 2011 року. 
18 грудня - у м.Львові відбулися Позачергові Загальні збори акціонерів ПАТ “КРЕДОБАНК”, на яких прийнято рішення про збільшення розміру статутного капіталу товариства та розміщення акцій додаткової (двадцятої) емісії на суму 368 млн.гривень. 
28 грудня – Рейтингове агентство “Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг КРЕДОБАНКу за національною шкалою на рівні uaBВВ. Прогноз за рейтингом – стабільний.

 

2010

 

Січень – В грудні 2009 року КРЕДОБАНК розпочав співпрацю з компанією PORTMONE.COM, яка є беззаперечним лідером ринку електронної оплати рахунків на Україні. 
25 лютого – КРЕДОБАНК отримав дозвіл від Комісії Національного банку України з питань нагляду і регулювання діяльності банків на врахування в статутний капітал 15 млн. доларів США на умовах субординованого боргу строком на 8 років від його стратегічного акціонера – найбільшого польського банку PKO Bank Polski SA. 
1 квітня – Для удосконалення процесу обслуговування клієнтів та зменшення витрат часу клієнтів КРЕДОБАНК запровадив механізм публічної пропозиції для фізичних осіб. Публічною пропозицією виступають «Правила надання комплексних банківських послуг фізичним особам у ПАТ «КРЕДОБАНК», з якими клієнти можуть ознайомитись на корпоративному сайті банку. 
30 квітня – Загальні збори акціонерів КРЕДОБАНКу затвердили збільшення статутного капіталу до 1,9 мільярдів гривень шляхом розміщення акцій двадцятої емісії КРЕДОБАНКу на суму 368 мільйонів гривень. 
04 червня – Рейтингове агентство “Кредит-Рейтинг” підвищило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ “КРЕДОБАНК” за національною шкалою з uaBВВ до uaBВВ+. Прогноз за рейтингом – стабільний. 
Липень – КРЕДОБАНК завершив реалізацію проекту «Єдиний рахунок», завдяки якому клієнти можуть здійснювати переказ коштів з карткового рахунку як в національній, так і в іноземній валюті на будь-який рахунок відкритий у КРЕДОБАНКу. Також клієнти можуть здійснювати переказ коштів у національній валюті на рахунки відкриті в інших банках – як на власні рахунки, так і на рахунки інших фізичних та юридичних осіб. 
1 вересня – Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's повідомило про підвищення кредитних рейтингів ПАТ “КРЕДОБАНК”. Довгостроковий кредитний рейтинг КРЕДОБАНКу за міжнародною шкалою підвищено з “ССС+” до "B-", одночасно кредитний рейтинг за національною шкалою підвищений з “uaBB-” до "uaВBB-". Короткостроковий кредитний рейтинг контрагента підтверджено на рівні “С”. Прогноз зміни рейтингу – "Стабільний". 
Жовтень – Спостережна рада КРЕДОБАНКу затвердила основні засади оновленої стратегії розвитку банку на 2011-2012 роки. Стратегія розвитку КРЕДОБАНКу у 2011-2012 роках передбачає розвиток КРЕДОБАНКу як універсального банку та спрямована на отримання позитивного фінансового результату починаючи з 2011 року за рахунок покращення операційної ефективності та результативної роботи з проблемною заборгованістю. 
29 листопада – КРЕДОБАНК визнано найкращим банком-партнером страхових компаній серед великих українських банків, за результами конкурсу «Банк року - 2010» за версією журналу «Банкір» (видавництво "КБС-Іздат"). 
3 грудня – у м. Самбір відбулося урочисте відкриття нового приміщення Самбірського відділення Центральної філії ПАТ «КРЕДОБАНК», загальна площа якого становить понад 1300 кв.м. 
21 грудня – КРЕДОБАНК реорганізував Київську філію у відділення, тим самим завершивши процес централізації своєї регіональної мережі, в ході якої було реорганізовано 25 балансових філій у відділення та об’єднано їх на балансі єдиної Центральної філії КРЕДОБАНКу. Таким чином, станом на 01.01.2011 р. регіональна мережа продажу КРЕДОБАНКу складається з Центральної філії і 137 відділень та охоплює 22 з 24-х областей України та Автономну Республіку Крим.

 

2011

 

26 cічня – КРЕДОБАНК розпочав співпрацю з компанією MoneyGram, одним із світових лідерів в галузі грошових переказів. Компанія MoneyGram має 206 тисяч пунктів обслуговування у світі, з них 25 тисяч в країнах СНД. 
28 березня – КРЕДОБАНК підписав з PKO Bank Polski SA угоду про відкриття резервної кредитної лінії на підтримку ліквідності на суму 50 мільйонів доларів США на термін до 3 років. 
13 травня – За підсумками конкурсу, який організовує Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською Торгово-промисловою палатою, ПАТ "КРЕДОБАНК" визнано «Інвестором року-2010», як установу, що отримала найбільший обсяг іноземних інвестицій серед підприємств та організацій Львівської області у 2010 році. 
30 червня – Рейтингове агентство “Кредит-Рейтинг” підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ “КРЕДОБАНК” за національною шкалою на рівні uaBВВ+. Прогноз за рейтингом – стабільний.

27 жовтня – Спостережна Рада «Кредобанку» затвердила нову Стратегію ПАТ "КРЕДОБАНК" на 2012-2014 рр., що передбачає зосередження діяльності Банку на чітко визначених географічних ринках, сегментах та продуктах з метою досягнення прибутковості та цільового рівня віддачі на капітал.
5 грудня – КРЕДОБАНК зайняв 3-тє місце в категорії «Кращий регіональний банк» у рейтингу «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011» авторитетного економічного тижневика «Інвестгазета».

 

2012

 

15 березня – ПАТ "КРЕДОБАНК" зайняв 10 місце серед 50 найбільших банків України в номінації «Кредитування МСБ та фізичних осіб-підприємців» згідно незалежного дослідження банківського сектору «50 провідних банків України» видання «КомерсантЪ». 
20 березня – ПАТ «КРЕДОБАНК» зайняв 17-те місце серед 52-х установ (банки I – III групи за класифікацією НБУ) у рейтингу найнадійніших банків України інформаційного агентства «РБК-Україна». Найбільше балів банк отримав за динаміку покращення якості кредитного портфелю, високий рівень адекватності капіталу та ліквідності. 
29 березня – Українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» в газеті «Урядовий кур’єр» опублікувало рейтинг надійності українських банків, в якому ПАТ «КРЕДОБАНК» посів 5-те місце у рейтингу надійності серед 88 українських банків з активами понад 1 млрд. грн., які проявляли найбільшу ринкову активність у 2011 році. Банки оцінювалися за 6-ма групами факторів, серед яких достатність капіталу, якість активів та управління, дохідність та ліквідність, а також фактори, які зменшують чутливість до ризиків. 
Травень – ПАТ «КРЕДОБАНК» став членом Незалежної асоціації банків України (НАБУ), яка вже налічує понад 80 українських банків. 
4 жовтня – ПАТ «КРЕДОБАНК» за активне впровадження сучасних інноваційних рішень та нових технологій, які спрямовані на покращення обслуговування клієнтів, отримав нагороду у номінації «Львів – інноваційний» в конкурсі «Обличчя міста».

 

2013


4 лютого – ПАТ "КРЕДОБАНК" став лідером на ринку внутрішньої державної позики (ОВДП) згідно рейтингу торговців цінними паперами, які брали участь у торгах протягом січня 2013 року, оприлюдненого фондовою біржою ПФТС. 
18 лютого – Згідно дослідження СК "Альфа-Страхування" за підсумками 2012 року ПАТ "КРЕДОБАНК" посів 4-те місце серед майже 50-ти українських банків за кількістю виданих автокредитів. 
29 квітня – ПАТ "КРЕДОБАНК" зайняв 10 місце серед 50 найбільших банків України в номінації «Зарплатні проекти» згідно дослідження газети «КоммерсантЪ» «50 провідних банків України». 
10 червня – «КРЕДОБАНК» отримав спеціальну відзнаку конкурсу «Інвестор року-2012» Львівської облдержадміністрації та Львівської торгово-промислової палати за найбільші банківські інвестиції в економіку області та зручні пропозиції з обслуговування малого та середнього бізнесу. 

18 червня – «Кредобанк» визнано лауреатом І Міжнародного конкурсу «Банківська безпека-2013» у номінації «За впровадження інноваційних рішень у сфері інформаційної безпеки та криптографічного захисту ресурсів», що проводився міжнародним журналом «Банкір». 

Вересень – «Кредобанк» представив оновлений логотип банку та зміни в маркетинговому позиціонуванні. Новий логотип «Кредобанку» виконаний у корпоративному стилі стратегічного інвестора PKO Bank Polski S.A. та має на меті символізувати сучасність банку, його європейський підхід до стандартів обслуговування клієнтів.

11 жовтня – «Кредобанк» увійшов до ТОП-3 найкращих регіональних банків України за версією українського ділового видання «Контракти». 
28 жовтня – «Кредобанк» визнано лауреатом IV Всеукраїнського конкурсу «Лідер у сфері автокредитування, автострахування і супутніх послуг – 2013», підсумки якого були підведені у жовтні. Банк отримав нагороду конкурсу в номінації «Лідер з підтримки українських автовиробників».   
5 грудня  – «Кредобанк» увійшов до числа 10 найнадійніших банків України за підсумками рейтингу надійності банківських депозитів, підготовленого українським рейтинговим агентством «Стандарт-рейтинг» за результатами 9 місяців 2013 року.

2014 

12 березня  – «Кредобанк» став принциповим членом платіжної системи MasterCard.

19 березня  – «Кредобанк» посів 8-ме місце у рейтингу стійкості українських банків, підготовленому інтернет-порталом «Мінфін» за підсумками 4-го кварталу 2013 року, та став єдиним регіональним банком, що увійшов до першої десятки найстійкіших. 

20 травня – «Кредобанк» отримав відзнаку конкурсу «Інвестор року-2013» Львівської облдержадміністрації та Львівської торгово-промислової палати за найбільші банківські інвестиції в економіку області та активну участь у кредитуванні економіки України. 
22 травня «Кредобанк» переміг у номінації «Банк, що зберіг високий рівень довіри клієнтів» у ІІ Міжнародному конкурсі «Банк, якому довіряють», що проводився міжнародним журналом «Банкір». 
4 червня – «Кредобанк» вперше в Україні розпочав емісію платіжних карт у польських злотих для фізичних осіб. 
6 червня – за даними страхової компанії «Альфа-страхування» «Кредобанк» посів першу позицію за обсягами виданих автокредитів в Україні у квітні, яку втримав і у травні. 
11 червня  –  «Кредобанк» посів 4-те місце в рейтингу депозитів українських банків, проведеному агентством «Стандарт-рейтинг». 

30 червня – «Кредобанк» отримав спеціальну відзнаку ІІ міжнародного конкурсу «Лідер у сфері PR-технологій та маркетингу – 2014», організованого міжнародним журналом «Банкір» у номінації «За послідовність у просуванні банківських продуктів та сервісу». 
14 листопада - «Кредобанк» увійшов до числа 15-ти найнадійніших українських банків у рейтингу, підготовленому журналом «Новое время» та інвестиційною компанією Dragon Capital. Банк посів у рейтингу 11-те місце, натомість набрав 15 рейтингових балів нарівні з банками, що зайняли 9-14 позиції. 
26 листопада - «Кредобанк» посів 5-те місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками 3-го кварталу 2014 року, підготовленого інтернет-порталом «Мінфін». 
30 грудня - За рішенням Національного банку України «Кредобанк» включений до Групи ІІ «Великі банки» згідно розподілу банків на групи на 2015 рік.

2015 
10 лютого - «Кредобанк» очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України на 2015 рік, підготовлений журналом Forbes (Україна). У рейтингу, що має на меті знайти банки з високою внутрішньою здатністю вистояти у період системної нестабільності, «Кредобанк» віднесено до групи А (високий рівень життєздатності). 
27 лютого – «Кредобанк» увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус».  

 28 травня - «Кредобанк» отримав перемогу в кількох номінаціях четвертого дослідження «50 провідних банків України», що проводилося компанією «Фінансовий клуб». Зокрема, банк посів 3-тє місце у номінації «Овердрафти», 3-тє місце у номінації «Автокредити», а також 8-ме місце у номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Кредити малому та середньому бізнесу». 

4 червня – «Кредобанк» розпочав випуск захищених банківських платіжних карт MasterCard з вбудованим чіпом та підтримкою технології безконтактних платежів PayPass. 
22 червня  – «Кредобанк» посів перше місце у рейтингу надійності банківських депозитів України, який проводить українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг».  
15 серпня  – «Кредобанк» посів третє місце у рейтингу надійності найбільших та великих банків України, підготовленому українським діловим журналом «Деньги» за підсумками І півріччя 2015 року. Окрім того, банк увійшов до ТОП-5 банків з найбільшим приростом депозитів фізичних осіб за другий квартал поточного року.

17 серпня  – Кредобанк» запровадив оплату комунальних платежів у системі «КредоДайрект», що дало змогу  клієнтам  безпечно здійснювати комунальні платежі онлайн на користь майже 1000 підприємств по всій Україні.

23 вересня  – «Кредобанк» запровадив програму лояльності MasterCard Rewards для всіх платіжних  карток  MasterCard незалежно від їх класу, емітованих банком для роздрібних клієнтів.

09 жовтня  – Українське рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Кредобанк» до рівня uaAA+ за національною шкалою.

12 жовтня  –  «Кредобанк» переміг у номінації «У світі грошей: Львів банківський» XVI конкурсу «Обличчя міста-2015», який щорічно проводиться Львівською міською радою та Львівською торгово-промисловою палатою.

12 листопада  – Працівники «Кредобанку» висадили 25 грабів у центрі Львова на відзначення 25-ліття роботи банку на українському ринку, висадка відбулася у рамках програми озеленення міста, яка проводиться Львівською міською радою.

18 листопада  – «Кредобанк» посів перше місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками 3-го кварталу 2015 року, проведеного  інтернет-порталом «Мінфін». 
24 листопада – «Кредобанк» запровадив мобільну версію Інтернет-банкінгу для клієнтів-юридичних осіб. 
26 листопада – Кредобанк переміг у Всеукраїнському  конкурсі «Банк Року-2015», номінація «Банк – надійний партнер в світі бізнесу».

 2016

Січень - «Кредобанк» увійшов до числа ТОП-20 найбільших українських банків за величиною активів, кредитів фізичних осіб, депозитів фізичних осіб, статутного капіталу
Березень - «Кредобанк» розпочав видавати кредити в польсських злотих для українських підприємств
16 квітня - « Кредобанк» посів друге місце у рейтингу наднадійних банків України за версією журналу «Власний рахунок»
Квітень Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s переглянуло прогноз за довгостроковим кредитним рейтингом «Кредобанку» за міжнародною шкалою до позитивного, а також підвищило рейтинг контрагента за національною шкалою з рівня uaB+ до uaBB-
26 травня - "Кредобанк" посів друге місце у рейтингу "Топ-15 найстійкіших банків" за версією порталу Forinsurer.com
Серпень - 4 місце у рейтингу стійкості банків України від фінансового порталу "Мінфін" за підсумками ІІ кварталу 2016 року 
Вересень - нагорода «Quality Recognition Award» від KBC BANK NV (Брюсель, Бельгія ). Щорічно KBC BANK NV визначає найкращі фінансові інституції по всьому світу серед своїх кореспондентів. ПАТ “КРЕДОБАНК” став лауреатом нагороди «Quality Recognition Award Euro Cash Clearing 2015 ”
 нагорода «Quality Recognition Award» від KBC BANK NV (Брюсель, Бельгія ). Щорічно KBC BANK NV визначає найкращі фінансові інституції по всьому світу серед своїх кореспондентів. ПАТ “КРЕДОБАНК” став лауреатом нагороди «Quality Recognition Award Euro Cash Clearing 2015 ”
Листопад - «Кредобанк» отримав диплом конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2016»
Листопад - «Кредобанк» переможець всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015» у номінації «Фінансова та страхова діяльність» серед великих платників податків, який проводить Асоціація платників податків України
Листопад - «Кредобанк» посів 1 місце в рейтингу надійності банківських депозитів (за версією агентства «Стандарт-рейтинг»).
 
 2017
Січень -  «Кредобанк» посів 4 місце у рейтингу надійних банків за версією Інтернет-порталу bankomet.com.ua
Березень – «Кредобанк» один з перших банків на ринку України запустив цифровий гаманець «KredoPay» з підтримкою технології NFC. Цифровий гаманець «KredoPay» став першим в Україні рішенням, реалізованим на платформі Mastercard Enablement Digital Service (MDES), що перетворює будь-який пристрій з відповідними технічними параметрами на платіжний інструмент для безконтактних розрахунків.
Квітень – «Кредобанк» здобув перше місце в номінації «Іпотечний кредит» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який проводиться інформаційним агентством «Фінансовий клуб» та отримав ще кілька нагород у інших номінаціях дослідження.
Квітень – Національний банк України включив ПАТ «Кредобанк» до переліку попередньо кваліфікованих осіб для участі у виведенні неплатоспроможних банків з ринку в способи, передбачені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Квітень – «Кредобанк» розпочав співпрацю з Німецько-Українським фондом у впровадженні програм підтримки та розвитку мікробізнесу, малого та середнього бізнесу України.

Квітень – «Кредобанк» приєднався до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу – нової ініціативи для бізнесу, який прагне працювати прозоро, представленої Радою бізнес-омбудсмена України за підтримки Європейського банку з реконструкції та розвитку та Організації економічного співробітництва та розвитку.

Квітень –«Кредобанк» здобув перше місце в номінації «Іпотечний кредит» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який проводиться інформаційним агентством «Фінансовий клуб» та отримав ще кілька нагород у інших номінаціях дослідження.

Червень – «Кредобанк» отримав 2-ге місце у номінації «Найкращий продукт для МСБ» за версією журналу «Бізнес»
Листопад – «Кредобанк» випустив 5-річні облігації  загальною номінальною вартістю 500 мільйонів гривень з номінальною дохідністю 15% річних.

Грудень – Реклама «Кредобанку» «Раціональні кредити на емоційні потреби» отримала 2 відзнаки Effie Awards Ukraine 2017.

 

 2018

Лютий – Пропозиції "Кредобанку": Іпотечні кредити для купівлі нерухомості на вторинному ринку, бланкові овердрафти та депозит «Стандарт on-line» для бізнесу отримали перші місця у рейтингу найкращих банківських продуктів «Prostobank Awards-2017» від агентства «Простобанк Консалтинг».

Квітень – «Кредобанк» запровадив послугу з відкриття і обслуговування ескроу-рахунків

Квітень – Програма працевлаштування молоді «Абсольвент» від «Кредобанку» перемогла у всеукраїнському конкурсі кейсів КСВ.

Квітень – Програма працевлаштування молоді «Абсольвент» від «Кредобанку» перемогла у всеукраїнському конкурсі кейсів КСВ.

Травень – «Кредобанк» збільшує можливості працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладах за програмою «Абсольвент». Зокрема, до існуючих 25 вакансій у головному офісі банку додано ще 5 робочих місць у банківських відділеннях, розташованих у Львові.

Серпень Фонд EFSE став партнером ПАТ «Кредобанк» та інвестував у гривневі облігації для МСБ.

Вересень «Кредобанк» став лідером ринку за обсягом розміщення власних облігацій у 2018 році.


КОНТАКТИ

Контакт-центр 0 800 500 8 50 (безкоштовно по Україні)
+38 032 297 64 70 - з-за кордону

КУРСИ ВАЛЮТ

Валюта Купівля  /  Продаж Курс НБУ
USD 2785.0000  /  2810.0000 2791.8162
EUR 3130.0000  /  3190.0000 3143.8642
PLN 705.0000  /  770.0000 731.2673
RUB --  /  -- 41.2500
станом на: 14.11.2018 детальніше
 

Курси банківських металів

Facebook Link  Twitter Link  Google+ Link