Головна  |  Приватним клієнтам  |  Платіжні картки  |  Пропозиція платіжних Карток  | Бібліотека карток KredoBank

Бібліотека карток KredoBank


Представляємо Вам нове обличчя карток для фізичних осіб

Книга - це спосіб занурення у новий світ, здобуття емоцій та вражень, натхнення та відкриття самого себе.

Прагнучи популяризувати читання, KredoBank створив проект «Читаємо з Kredo» та випустив платіжні картки з тематичним дизайном». Саме вони стануть провідником у світ книги, надаватимуть можливість усім охочим поринути у вирій неймовірних історій та познайомитись із прославленими героями.

 

Бібліотека щотижня оновлюватиметься, тому слідкуйте за оновленнями - обирайте свою картку та читайте разом з KredoBank!

 

Mastercard World Debit

Спокійний, розважливий Робін Гуд з палаючим серцем став справжнім героєм народного епосу. Він і дотепер є символом свободи, шляхетності та справедливості. Як і Робін Гуд, картка Mastercard World Debit символізує надійність та поєднує в собі безмежний функціонал.

Mastercard World Debit - платіжна картка з базовим набором функцій і мінімальними тарифами за відкриття та обслуговування. Вона доступна для широкого загалу клієнтів незалежно від рівня доходів, а також може бути оформлена для рідних та близьких її власника.

 Mastercard World Debit Instant 

Книга Лімана-Френка Баума «Мандрівка Країною Оз» сповнена таємниць і небезпек. Головна героїня, весела та життєрадісна дівчинка Дороті, опиняється у казковій країні. Там вона знайомиться з незвичними для неї жителями: Страшилою, Залізним Лісорубом та Лякливим Левом. Дороті вирушає з ними до Смарагдового Міста, де лише дружба та доброта допоможуть перемогти та розкрити таємницю чарівника. Стрімке перенесення Дороті в незвичайну країну - наче миттєве оформлення картки Mastercard World Debit Instant, що займає лише 15 хвилин.
Mastercard World Debit Instant — миттєва картка, яка допоможе зручно керувати депозитами та без зайвих турбот отримати кредитні кошти.

  

 Mastercard World Debit Standart 

Збірка оповідань Редьярда Кіплінга «Книга Джунглів» про хлопчика, якого виховала вовча зграя, сонний медвідь Балу, хитра пантера Багіра та мудрий пітон Каа. Завдяки їм Мауглі має силу та мудрістю для нещадної битви з тигром Шерханом, який колись викрав його із рідної сім’ї.
Книга розрахована на різноманітних читачів і цікава всім, незалежно від віку, так само, як і платіжна картка Mastercard World Debit Standard, що підходить широкому колу клієнтів.
Mastercard World Debit Standard - класична платіжна картка середнього класу є простим та вигідним рішенням для тих, хто не має регулярних надходжень, часто розраховується в Інтернеті й подорожує. Ця картка – це оптимальне співвідношення вартості та спектру запропонованих послуг.

 Debit Mastercard Platinum 

"Пригоди Шерлока Холмса" Артура Конан Дойла - це дивовижні історії самітника з Бейкер-стріт, за пригодами якого слідкує не одне покоління читачів. Шерлок підкорив тисячі шанувальників своєю спостережливістю, кмітливістю та здатністю розкривати найхимерніші детективні таємниці.

"Пригоди Шерлока Холмса" - це перевірена часом класика світової літератури, як і картка Platinum, що визнана в усьому світі.

Debit Mastercard Platinum - картка для привілейованих персон, є показником високого статусу, добробуту і бездоганної фінансової репутації. Оформляючи карту Platinum, її власник отримує ексклюзивні пропозиції в Україні та за кордоном.

 

 

  ZLOTOWKA 

«Навколо світу за 80 днів» Жуля Верна — всесвітньо відомий роман, що занурює читача у вир емоцій та пригод. Ексцентричний англієць закладається, що зможе об’їхати земну кулю за 80 днів. Завітайте до захопливої подорожі разом з головним героєм і його товаришем Жаном Паспарту та дізнайтеся, чи вдасться їм подолати всі перешкоди та виграти суперечку. А для тих, хто збирається у справжню подорож, неабияким помічником, як Паспарту, стане унікальна картка Złotówka в польських злотих. Які б пригоди не очікували, картка допоможе почуватися за кордоном вільно та без зайвих турбот.

 

 

                                    НЕЗАБАРОМ

Mastercard World Debit Gold 

Роман Джона Роналда Руела Толкіна «Володар перснів» — величний, захоплюючий та сповнений глибокої мудрості. Епічний фантастичний сюжет розповідає про сміливого гобіта Фродо та Братство персня, які вирушають у смертельну подорож Середземномор’ям, аби знищити перстень неймовірної влади і здобути свободу, не дозволивши темряві заволодітисвітом. Для поціновувачів справжньої фінансової свободи пропонуємо Mastercard World Debit Gold — картку преміум-класу, яка  вдало  підкреслює статус свого власника і включає спеціальні пропозиції, знижки на розваги, покупки, подорожі в Україні й за кордоном. Mastercard World Debit Gold — це картка, що підкреслює статус її власника, створена для тих, хто відвідує найкращі магазини, готелі, ресторані й туристичні центри.

                                  НЕЗАБАРОМ

                         Mastercard World Elite

«Атлант розправив плечі» Айн Ренд — гучний бестселер для всіх, хто прагне бути кращим, пізнає глибокі істини життя й себе у ньому. У романі, на якому зростало три покоління американців,реалізм переплітається з містикою та науковою фантастикою, утопія з антиутопією, філософія з політекономією. Це книга не просто про підприємців, а про людей, які будують майбутнє. Так само, як Mastercard World Elite — найпрестижніша картка необмежених можливостей, створена для преміальних клієнтів, які невпинно та сміливо створюють власне майбутнє. Картка доповнена унікальними послугами та гарантує виняткове обслуговування в будь-який час у будьякому куточку світу.

 

 


КОНТАКТИ

Контакт-центр 0 800 500 8 50 (безкоштовно по Україні)
+38 032 297 64 70 - з-за кордону

КУРСИ ВАЛЮТ

Валюта Купівля  /  Продаж Курс НБУ
USD 2775.0000  /  2805.0000 2786.7006
EUR 3135.0000  /  3200.0000 3168.7573
PLN 710.0000  /  775.0000 738.2079
RUB --  /  -- 42.0600
станом на: 14.12.2018 детальніше
 

Курси банківських металів

Facebook Link  Twitter Link  Google+ Link