Головна  |  Малому та середньому бізнесу  |  Кредити  |  Можливі варіанти погашення заборгованості для клієнтів, які обслуговувались у відділеннях на території АР Крим  | Варіанти погашення заборгованості для клієнтів, які обслуговувались у відділеннях на території АР Крим

Варіанти погашення заборгованості для клієнтів, які обслуговувались у відділеннях на території АР Крим


Шановний клієнте, користуючись нагодою засвідчуємо Вам свою повагу та зацікавленість у подальшій співпраці.

     Звертаємо Вашу увагу на те, що закриття відділень ПАТ "КРЕДОБАНК" (далі – Банк) на території АР Крим не звільняє позичальників від виконання своїх зобов’язань перед Банком за укладеними кредитними договорами. У зв'язку з сукупністю обставин, що змусили Банк припинити свою діяльність на території Криму, ми розуміємо, що погашати Вашу кредитну заборгованість є досить складно. У зв’язку з цим, ми розробили спеціально для Вас декілька зручних варіантів оплати кредитів:

  1. Оплату можна здійснити в будь-якому відділенні банку, розташованому на території Республіки Крим через систему переказів SWIFT. Для цього необхідно звернутися на відділення обраного Вами банку та представити документи необхідні для здійснення такого переказу, зокрема кредитний договір. Реквізити у відповідній валюті для сплати кредитної заборгованості можна отримати тут. В даному випадку оплата може бути здійснена у валюті відмінній від валюти кредиту. УВАГА! ОБОВЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ТА КОРЕКТНО ЗАЗНАЧАЙТЕ РЕКВІЗИТИ, ЗОКРЕМА НОМЕР 290982701 МУЛЬТИВАЛЬТНОГО РАХУНКУ ОДЕРЖУВАЧА, ЯКИМ ВИСТУПАЄ ПАТ "КРЕДОБАНК", ТАК ЯК ПОДАНО У ЗРАЗКУ РЕКВІЗИТІВ. ПАМЯТАЙТЕ, НЕПРАВИЛЬНЕ ЗАПОВНЕННЯ РАХУНКУ ОДЕРЖУВАЧА НЕ ДОЗВОЛИТЬ ПАТ "КРЕДОБАНК" ЗАРАХУВАТИ КОШТИ НА ПОГАШЕННЯ ВАШОЇ КРЕДИТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ. ТАКІ ПЛАТЕЖІ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ. ЦЕ ЗБІЛЬШИТЬ ВАШІ ВИТРАТИ, ОСКІЛЬКИ ЗНОВУ ПРИЙДЕТЬСЯ СПЛАЧУВАТИ КОМІСІЮ ПРИ ПОВТОРНОМУ ПЕРЕКАЗІ КОШТІВ З КОРЕКТНИМИ РЕКВІЗИТАМИ.
  2. На будь якому відділенні ПАТ «КРЕДОБАНК», що знаходиться на материковій території України.
  3. Маючи платіжну картку ПАТ «КРЕДОБАНК» та підключений сервіс «КредоДайрект» Ви можете швидко, не виходячи з дому оплатити кредит за допомогою інтернет-банкінгу. Погашення кредиту здійснюється на рахунок 2909 зазначений у Кредитному договорі, валюта платежу відповідає валюті кредиту.
  4. Ви можете здійснювати оплату кредиту маючи будь-яку платіжну карту типу MasterCard або Visa через сервіс «Платіжний портал». Для оплати Вам необхідно зазначити в системі лише дату кредитного договору і номер рахунку 2909 зазначеного в кредитному договорі. Система автоматично здійснить ідентифікацію і запропонує рекомендовану суму, необхідну до оплати на поточну дату.
  5. За допомогою Клієнт-Банку «IFOBS» з поточного рахунку на номер рахунку 2909 зазначеного в кредитному договорі. Валюта платежу відповідає валюті кредиту.

 

     Додатково повідомляємо Вас, що у випадку здійснення Вами платежу в російських рублях конвертація надходжень у валюту кредиту здійснюватиметься за курсом НБУ , що діє на день конвертації з урахуванням збору на обов'язкове державне пенсійне страхування (у передбачених чинним законодавством випадках).


КОНТАКТИ

Контакт-центр 0 800 500 8 50 (безкоштовно по Україні)
+38 032 297 64 70 - з-за кордону

КУРСИ ВАЛЮТ

Валюта Купівля  /  Продаж Курс НБУ
USD 2770.0000  /  2805.0000 2771.3165
EUR 3120.0000  /  3190.0000 3153.4810
PLN 705.0000  /  765.0000 733.6577
RUB --  /  -- 41.6730
станом на: 12.12.2018 детальніше
 

Курси банківських металів

Facebook Link  Twitter Link  Google+ Link