Головна  |  Новини  | «Кредобанк» розширює можливості послуги пакетних міжнародних платежів в Україну

«Кредобанк» розширює можливості послуги пакетних міжнародних платежів в Україну


05 Листопада 2018

   «Кредобанк» розширює можливості послуги пакетних міжнародних платежів в Україну, що дозволяє істотно заощаджувати при здійсненні переказів великій кількості українських адресатів. Відтепер цією послугою, що особливо вигідна іноземним компаніям, що співпрацюють з українськими приватними підприємцями в сфері інформаційних технологій, можуть користуватися компанії-нерезиденти з рахунками у будь-якому банку світу.


    Послуга надається на основі договору, укладеного між Кредобанком та компанією-нерезидентом. За договором Банк відкриває для іноземної компанії транзитний рахунок, а також надає їй доступ до онлайн-банкінгу iFOBS. Для переказу коштів підприємцям іноземна компанія здійснює один SWIFT-переказ на загальну суму коштів та надсилає банку засобами iFOBS список підприємців-одержувачів з усіма необхідними платіжними реквізитами. Після отримання переказу Банк розподіляє кошти між підприємцями згідно з отриманим списком.


    Укладення договору та відкриття транзитного рахунку не обов’язкове, якщо іноземна компанія-відправник має рахунок у банку PKO Bank Polski. У цьому разі іноземна компанія здійснює платіж та одночасно надсилає реєстр кінцевих одержувачів засобами онлайн-банкінгу iPKO Business. Подальший розподіл коштів між підприємцями-одержувачами відбувається протягом одного робочого дня. Саме у такому форматі послуга пакетних міжнародних платежів працює з 2015 року, але досі була доступною тільки для компаній-клієнтів PKO Bank Polski.


    «Ми раді представити розширену послугу пакетних міжнародних платежів в Україну, яка тепер доступна будь-якій компанії світу незалежно від банку, в якому вона обслуговується. Пакетні міжнародні платежі дозволяють не лише прискорити час проходження та спростити обробку платежів для великої кількості одержувачів, а й суттєво заощадити на цьому – адже вартість послуги значно нижча за комісію, яку б довелося оплачувати за SWIFT-переказ для кожного одержувача. У поєднанні з можливостями закордонного банкінгу в РКО Вank Polski SA, спеціальними пакетними пропозиціями для підприємців, вигідними курсами продажу валюти, преміальними продуктами для фізичних осіб та унікальними на ринку кредитними продуктами для ІТ-підприємців ця послуга створює комплексну пропозицію, яка дозволяє забезпечити будь-які потреби ІТ-фірми, отримати високоякісний сервіс та мінімізувати витрати на банківське обслуговування», – говорить директор Центру розвитку українсько-польського бізнесу ПАТ «Кредобанк» Сергій Шейка.


КОНТАКТИ

Контакт-центр 0 800 500 8 50 (безкоштовно по Україні)
+38 032 297 64 70 - з-за кордону

КУРСИ ВАЛЮТ

Валюта Купівля  /  Продаж Курс НБУ
USD 2785.0000  /  2810.0000 2791.8162
EUR 3130.0000  /  3190.0000 3143.8642
PLN 705.0000  /  770.0000 731.2673
RUB --  /  -- 41.2500
станом на: 14.11.2018 детальніше
 

Курси банківських металів

Facebook Link  Twitter Link  Google+ Link