Клієнт «Кредобанку» отримав поїздку до Грузії від програми лояльності Mastercard Rewards


18 Квітня 2017

   Клієнти «Кредобанку», що користуються платіжними картками та програмою лояльності Mastercard Rewards, отримують приємні подарунки. Так, за участь в акції «Відчути смак Грузії з Mastercard Rewards – безцінно!» поїздку на двох осіб до Грузії отримав мешканець Новояворівська, працівник ІТ-компанії Олександр Михайлишин.


    Акція «Відчути смак Грузії з Mastercard Rewards – безцінно!» тривала з 15 лютого до 31 березня. Для участі в ній досить було зайти в особистий кабінет на сайті програми лояльності Mastercard Rewards та замовити у розділі «Спеціальні пропозиції» акційний подарунок, пов’язаний із Грузією. Сертифікат на подорож до Грузії включає авіапереліт в обидва кінці, розміщення в чотиризірковому готелі протягом тижня, харчування та екскурсії.


    «Платіжні картки від «Кредобанку» - це не тільки захищені розрахунки, мобільний безконтактний гаманець та надійність європейського банку, а й приємні сюрпризи. Бо «Кредобанк» нині чи не єдиний в Україні банк, який підключив до програми лояльності Mastercard Rewards всі платіжні карти для роздрібних клієнтів. Щиро вітаємо Олександра з перемогою та поїздкою до Грузії та хочемо нагадати, що шанс отримати подарунок має кожен клієнт, що активно розраховується платіжною картою – адже банк і Mastercard підготували ще чимало несподіваних та приємних сюрпризів», – говорить директор департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко.

 

        «Кредобанк» приєднався до програми лояльності Mastercard Rewards у вересні 2015 року, вперше в Україні підключивши до програми всі картки, емітовані для роздрібних клієнтів. Відповідно до умов програми, за кожні 12 гривень розрахунків карткою в торгово-сервісній мережі нараховується 1 бал. Бонусні бали також можна отримати за окремими спеціальними пропозиціями.


    Участь у програмі Mastercard Rewards є безкоштовною для всіх учасників. Перевірити кількість нарахованих балів, а також замовити подарунки за каталогом можна в oсобистому кабінеті учасника програми. Серед подарунків – туристичні ваучери, подарункові сертифікати, поповнення рахунків мобільного зв’язку, сувеніри та ін. За період роботи програми клієнти банку замовили собі понад 43 тисячі подарунків-винагород.