Іпотечні кредити «Кредобанку» перемогли у рейтингу «50 провідних банків України»


19 Квітня 2017

   «Кредобанк» здобув перше місце в номінації «Іпотечний кредит» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який проводиться інформаційним агентством «Фінансовий клуб» та отримав ще кілька нагород у інших номінаціях дослідження.


    Зокрема, у 2017 році банк другий рік поспіль здобув друге місце у номінації «Автокредит», 5-те місце у номінації «Кредити малому та середньому бізнесу», 8-ме місце у номінації «Готівковий кредит» та 5-те місце у номінації «Овердрафти». У загальному заліку дослідження «50 провідних банків України» «Кредобанк» отримав 11-те місце.


    При складанні рейтингу «50 провідних банків України» аналітики агентства «Фінансовий клуб» користувались не тільки квартальними і річними показниками офіційної статистичної інформації, наданої банками за 2016 рік. Експерти, що проводили дослідження, оцінювали інформацію від банків за більш як 120 показниками.


    «Перемога продукту «Іпотечний кредит» у рейтингу «50 провідних банків України» - це визнання найкращої пропозиції банку на ринку України. Завдяки вигідним умовам іпотечного кредитування, ставка за яким починається від 15,9% річних, мрію про власне житло з «Кредобанком» реалізує все більше українців – з початку року банк продав іпотечних кредитів майже на 45 мільйонів гривень, – говорить Перший заступник Голови Правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан. – Перемоги банку в інших номінаціях дослідження свідчать про правильність обраної стратегії розвитку та популярність послуг «Кредобанку» серед клієнтів».


    Крім нагород дослідження «50 провідних банків України», у березні-квітні 2017 року «Кредобанк» також переміг у номінації «Програма рефінансування кредиту» у рейтинговому дослідженні «Фаворит Успіху» від Інтернет-проекту Favor.com.ua, а також 4-те місце у рейтингу найнадійніших банків України станом на березень 2017 року, складеному журналом «Форіншурер» - виданням, що спеціалізується на висвітленні питань страхування в Україні.